Biatain Alginate Ag alginátové krytí se stříbrem
Zavřít
view countries map 
Coloplast webové stránky ve 32 zemích

Vyhledat webové stránky v jiné zemi

Zpět na české webové stránky Coloplast

Najděte webové stránky Coloplastu ve vaší zemi

Informace o produktu

Popis výrobků

Podívejte se na popis

Popis výrobků

Použití

Biatain Alginate Ag alginátové krytí se stříbrem se může používat na všechny středně až těžce exsudující rány, včetně bércových vředů, dekubitů, diabetických vředů na nohou, dárcovských ploch, traumatických ran a popálenin druhého stupně. Biatain Alginate Ag alginátové krytí se stříbrem se může používat na infikované rány nebo rány, u kterých hrozí riziko infekce. Biatain Alginate Ag alginátové krytí se stříbrem se může používat pod kompresními obvazy. Biatain Alginate Ag alginátové krytí se stříbrem se nesmí používat na suché nebo lehce exsudující rány, ani za účelem zastavení silného krvácení.

Biatain Alginate Ag alginátové krytí se stříbrem je vysoce absorpční obvaz s alginátem stříbrným pro středně až těžce exsudující infikované rány a rány, u kterých hrozí riziko infekce.
 

Ideální pro výplně dutin infikovaných ran

Konstrukce a strukturální celistvost obvazu umožňují ustřižení obvazu vhodného pro jakoukoli velikost, tvar nebo hloubku rány. Obvaz se přizpůsobí spodině rány pro optimální kontrolu infekce.
 

Patentovaný se stříbrným komplexem se širokým antimikrobiálním profilem

Biatain Alginate Ag alginátové krytí se stříbrem poskytuje trvalý antimikrobiální účinek po celou dobu používání (až 7 dní).
 

Unikátní celistvost obvazu

Unikátní celistvost obvazu umožňuje jeho odstranění v jednom kuse.
 

Minimální riziko prosakování a macerace

Absorpce krytí Biatain Alginate Ag a vytvoření gelu, který zablokuje exsudát uvnitř gelu, zabraňují prosakování, které může způsobit maceraci okolní kůže.
 

Dokumentovaný hemostatický účinek

Na rozdíl od obvazů hydrofiber má Biatain Alginate Ag dokumentovaný hemostatický účinek, tj. schopnost zastavit tok krve u menšího krvácení.
 

Mechanismus účinku

Při kontaktu s exsudátem rány se krytí Biatain Alginate Ag promění na měkký, soudržný gel, který se dobře přizpůsobí spodině rány pro optimální kontrolu infekce. Patentovaný stříbrný komplex v kontaktu s exsudátem z rány uvolňuje ionty.
 

Složení výrobku

Biatain Alginate Ag je alginátový obvaz složený z alginátu vápenatého, karboxymethylcelulózy (CMC) a iontového stříbrného komplexu.

Zavřít

Varianty výrobků

Prohlédněte si varianty výrobků
Zavřít

Varianty výrobků

Název pomůcky Velikost obvazu Kód VZP Počet kusů v balení
Alginátové krytí se stříbrem Biatain Alginate Ag 10 x 10 cm 0171209 10
Alginátové krytí se stříbrem Biatain Alginate Ag 3 x 44 cm, tamponáda 0081695 10
Zavřít

Příslušenství a doplňky

Biatain Ag antimikrobiální absorpční krytí neadhezivní

Biatain Ag antimikrobiální absorpční krytí neadhezivní

Biatain® Ag neadhezivní - dokonalá absorpce pro infikované rány s extra křehkou kůží. Unikátní 3D pěnová struktura pro dokonalou absorpci. Určený k prevenci infekce. Patentovaný stříbrný komplex se širokým antimikrobiálním profilem. Trvalý antimikrobiální účinek po celou dobu používání.

Prohlédnout Biatain Ag antimikrobiální absorpční krytí neadhezivní
Biatain Ag antimikrobiální absorpční krytí adhezivní

Biatain Ag antimikrobiální absorpční krytí adhezivní

Biatain® Ag adhezivní - dokonalá absorpce pro infikované rány vyžadující extra adhezi. Unikátní 3D pěnová struktura pro dokonalou absorpci. Určený k prevenci infekce. Patentovaný stříbrný komplex se širokým antimikrobiálním profilem. Trvalý antimikrobiální účinek po celou dobu používání.

Prohlédnout Biatain Ag antimikrobiální absorpční krytí adhezivní
Prohlédněte si verzi pro počítač