Zavřít
view countries map 
Coloplast webové stránky ve 32 zemích

Vyhledat webové stránky v jiné zemi

Zpět na české webové stránky Coloplast

Najděte webové stránky Coloplastu ve vaší zemi

Informace o produktu

Popis výrobků

Podívejte se na popis

Popis výrobků

Použití

Biatain Silicone lze použít na širokou škálu secernujících ran včetně bércových vředů, dekubitů, neinfikovaných diabetických vředů na nohou, dárcovských ploch, pooperačních ran a abrazí kůže. Lze použít pro kompresivní léčbu.
 

Unikátní 3D pěnová struktura pro dokonalou absorpci

Při kontaktu s exsudátem se unikátní 3D pěnová struktura obvazu Biatain Silicone dobře přizpůsobí spodině rány a zajistí dokonalou absorpci. Biatain Silicone díky zachycování tekutin zajišťuje optimální kontrolu exsudátu a tím minimalizuje riziko macerace a podtékání. (odkaz na film, ukázka 3D pěnové struktury v čase 1:18 až 1:42)
 

Bezpečné krytí rány

Silikonová kontaktní vrstva na ráně zajišťuje bezpečné krytí rány, udržuje obvaz na místě a přitom minimalizuje bolest při odstraňování obvazu.
 

Bezdotykové otevírání obalu

Biatain Silicone má bezdotykové otevírání obalu skládající se ze tří částí, což umožňuje aseptické, bezpečné a snadné použití a omezuje plýtvání obvazy. (odkaz na film, ukázka použití produktu v čase 0:44 až 1:18)
 

Měkký, poddajný a komfortní

Měkké a poddajné provedení obvazu Biatain Silicone zajišťuje těsné přilnutí k ráně a k tělu; pěnová podložka v kontaktu s kůží zajišťuje, že je Biatain Silicone příjemný– i při kompresi. (odkaz na film, – úsek o kompresi v čase 2:00 až 2:14)
 

Nepropustný pro bakterie a pro vodu při sprchování

Polopropustná vrchní fólie je nepropustná pro bakterie a pro vodu při sprchování (odkaz na film, úsek o nepropustnosti pro bakterie a pro vodu při sprchování v čase 1:42 až 2:00)
 

Mechanismus účinku

Unikátní 3D pěnová struktura vertikálně absorbuje exsudát a díky absorpční vrstvě zachycuje tekutinu ve své struktuře, přičemž ránu ponechává dostatečně vlhkou pro optimální hojení ran vlhkou cestou.
 

Složení výrobku

Biatain Silicone je měkký a přizpůsobivý pěnový obvaz z polyuretanu s polopropustnou vrchní fólií nepropustnou pro bakterie a pro vodu při sprchování, s měkkým silikonovým lepicím materiálem. (odkaz na film, – úsek o jednotlivých vrstvách v čase 0:26 až 0:44)

Zavřít

Varianty výrobků

Prohlédněte si varianty výrobků
Zavřít

Varianty výrobků

Název pomůcky Velikost obvazu Kód VZP Počet kusů v balení
Silikonové krytí Biatain Silicone 7,5 x 7,5 cm ( 4,5 x 4,5 cm) 0171214 10
Silikonové krytí Biatain Silicone 12,5 x 12,5 cm (8,5 x 8,5 cm) 0171215 10
Silikonové krytí Biatain Silicone 15 x 15 cm (10 x 10 cm ) 0171216 5
Silikonové krytí Biatain Silicone 17,5 x 17,5 cm (13 x 13 cm ) 0171217 5
Zavřít
Prohlédněte si verzi pro počítač