Biatain Super neadhezivní superabsorpční krytí
Zavřít
view countries map 
Coloplast webové stránky ve 32 zemích

Vyhledat webové stránky v jiné zemi

Zpět na české webové stránky Coloplast

Najděte webové stránky Coloplastu ve vaší zemi

Informace o produktu

Popis výrobků

Podívejte se na popis

Popis výrobků


Použití

Biatain Super se může použít pro léčbu celé řady exsudujících ran, včetně bércových vředů, dekubitů, diabetických vředů na nohou, popálenin druhého stupně, pooperačních ran a abrazí kůže. Biatain Super je vhodný pro použití při kompresní terapii.

Biatain Super je vysoce absorpční hydrokapilární obvaz poskytující optimální prostředí pro hojení ran vlhkou cestou u exsudujících ran.
 

Vhodný pro silně exsudující rány

Rychlá absorpce, distribuce a zachycení exsudátu umožňují plné využití absorpční kapacity s minimálním rizikem macerace a prosakování i v případě silně exsudujících ran.
 

Optimální hojení ran vlhkou cestou pro rychlejší hojení

Hydrokapilární podložka rychle absorbuje exsudát vertikálně a distribuuje jej horizontálně. Obvaz zajišťuje optimální hojení ran vlhkou cestou pro rychlejší hojení.
 

Jednoduchý obvaz vše v jednom

Ve srovnání s jinými vysoce absorpčními obvazy je Biatain Super nákladově efektivní řešení bez potřeby dalších kontaktních vrstev na ránu.
 

Mechanismus účinku

Super absorpční částice absorbují a zadržují velké množství exsudátu. Vlákna distribuují exsudát skrz podložku pro maximální absorpci. Vysoká rychlost přenosu vlhkých par přispívá k dokonalé schopnosti zvládat exsudát.
 

Složení

Biatain Super neadhezivní sestává ze super absorpční hydrokapilární podložky s polopropustným vrchním filmem odolným proti vodě a bakteriím a neadhezivní kontaktní vrstvy na ránu.

 

Zavřít

Varianty výrobků

Prohlédněte si varianty výrobků
Zavřít

Varianty výrobků

Název pomůcky Velikost obvazu Kód VZP Počet kusů v balení
Superabsorpční krytí Biatain Super neadhezivní 10 x 10 cm 0169577 10
Zavřít

Příslušenství a doplňky

Biatan absorpční pěnové krytí adhezivní

Biatan absorpční pěnové krytí adhezivní

Biatain adhezivní – dokonalá absorpce pro rány vyžadující extra adhezi. Unikátní 3D pěnová struktura pro dokonalou absorpci. Měkké a pružné přilnutí. Dokonalé zvládání exsudátu. Bezdotykové otevření.

Prohlédnout Biatan absorpční pěnové krytí adhezivní
Biatain absorpční pěnové krytí neadhezivní

Biatain absorpční pěnové krytí neadhezivní

Biatain® neadhezivní - dokonalá absorpce pro rány s extra křehkou kůží. Unikátní 3D pěnová struktura pro dokonalou absorpci. Minimální macerace a prosakování. Dlouhá doba použití. Měkký a pružný obvaz

Prohlédnout Biatain absorpční pěnové krytí neadhezivní
Prohlédněte si verzi pro počítač