Physiotulle Ag kontaktní krytí se stříbrem neadhezivní
Zavřít
view countries map 
Coloplast webové stránky ve 32 zemích

Vyhledat webové stránky v jiné zemi

Zpět na české webové stránky Coloplast

Najděte webové stránky Coloplastu ve vaší zemi

Informace o produktu

Popis výrobků

Podívejte se na popis

Popis výrobků


Použití

Physiotulle Ag se může používat pro mírně až silně exsudující chronické a akutní rány; dekubity, bércové vředy, diabetické vředy na noze, popáleniny v částečné tloušťce, dárcovské plochy, pooperační rány a abraze kůže.

Physiotulle Ag se může používat pro urychlení hojení pomalu se hojících ran z důvodu kritické kolonizace nebo při existenci rizika infekce.

Je bezpečný pro použití s magnetickou rezonancí. Může se používat s kompresní terapií a v kombinaci s krytím Biatain® Ibu pro infikované bolestivé rány.

Physiotulle Ag je nepřilnavý kontaktní obvaz na ránu se sulfadiazinem stříbrným. Physiotulle Ag je určen k prevenci infekce ran.
 

Snadná manipulace a snadné používání

Physiotulle Ag se při aplikaci nelepí na rukavice a nůžky. Jeho tenká a pružná struktura z něj činí ideální kontaktní vrstvu pro všechny typy exsudujících ran.
 

Pohodlí a ochrana

Physiotulle Ag nevysychá a nelepí se na spodinu rány, což vede k atraumatickému odstranění. Physiotulle Ag se může použít v kombinaci se širokou řadou absorpčních sekundárních obvazů.
 

Setrvalé a kontrolované uvolňování stříbra

Při kontaktu s exsudátem z rány obvaz absorbuje tekutinu a stříbro se uvolňuje do spodiny rány. Uvolňování stříbra je setrvalé po celou dobu používání.
 

Podporuje rychlejší hojení ran

Otevřená tkaná struktura krytí Physiotulle Ag umožňuje absorpci exsudátu z rány do sekundárního absorpčního obvazu. Bylo prokázáno, že obvaz u infikovaných ran zmenšil zasaženou oblast za 4 týdny o 55 %.
 

Mechanismus účinku

Při kontaktu s ránou hydrokoloidní částice absorbují exsudát a stříbro se uvolňuje do spodiny rány.
 

Složení výrobku

Physiotulle Ag je vyroben z tkané polyesterové síťoviny impregnované částicemi karboxymethylcelulózy (CMC) suspendovanými ve vazelíně a obsahuje sulfadiazin stříbrný.

Zavřít

Varianty výrobků

Prohlédněte si varianty výrobků
Zavřít

Varianty výrobků

Název pomůcky Velikost obvazu Kód VZP Počet kusů v balení
Kontaktní neadherentní krytí Physiotulle Ag neadhezivní 10 x 10 cm 0169578 10
Kontaktní neadherentní krytí Physiotulle Ag neadhezivní 15 x 15 cm 0169579 10
Zavřít

Příslušenství a doplňky

Biatain Ag antimikrobiální absorpční krytí neadhezivní

Biatain Ag antimikrobiální absorpční krytí neadhezivní

Biatain® Ag neadhezivní - dokonalá absorpce pro infikované rány s extra křehkou kůží. Unikátní 3D pěnová struktura pro dokonalou absorpci. Určený k prevenci infekce. Patentovaný stříbrný komplex se širokým antimikrobiálním profilem. Trvalý antimikrobiální účinek po celou dobu používání.

Prohlédnout Biatain Ag antimikrobiální absorpční krytí neadhezivní
Biatain Ag antimikrobiální absorpční krytí adhezivní

Biatain Ag antimikrobiální absorpční krytí adhezivní

Biatain® Ag adhezivní - dokonalá absorpce pro infikované rány vyžadující extra adhezi. Unikátní 3D pěnová struktura pro dokonalou absorpci. Určený k prevenci infekce. Patentovaný stříbrný komplex se širokým antimikrobiálním profilem. Trvalý antimikrobiální účinek po celou dobu používání.

Prohlédnout Biatain Ag antimikrobiální absorpční krytí adhezivní
Biatain Alginate Ag alginátové krytí se stříbrem

Biatain Alginate Ag alginátové krytí se stříbrem

Biatain Alginate Ag alginátové krytí se stříbrem - absorpční krytí pro infikované rány. Ideální pro výplně dutin. Patentovaný stříbrný komplex se širokým antimikrobiálním profilem. Unikátní celistvost obvazu. Minimální riziko prosakování a macerace. Dokumentovaný hemostatický účinek.

Prohlédnout Biatain Alginate Ag alginátové krytí se stříbrem
Prohlédněte si verzi pro počítač