SenSura Mio 1dílný konvexní velkoobjemový
Zavřít
view countries map 
Coloplast webové stránky ve 32 zemích

Vyhledat webové stránky v jiné zemi

Zpět na české webové stránky Coloplast

Najděte webové stránky Coloplastu ve vaší zemi

Informace o produktu

Popis výrobků

Podívejte se na popis

Popis výrobků

Zajištění větší kapacity

Sáček SenSura Mio konvexní 1dílný velkoobjemový kombinuje jedinečný elastický lepicí materiál a adaptabilní konvexní podložku SenSura Mio, která prokazatelně snižuje podtékání, s větším stomickým sáčkem a měkkým výpustným ventilem, proto je vhodný pro stomiky, kteří potřebují bezpečnější sáček s větší kapacitou. Tento sáček s větším objemem je výborným řešením pro stomiky po operaci a pro ileostomiky.

 • Účinné vypouštění přes měkký výpustný ventil.
 • Možnost napojení na noční sáček s nižším rizikem zablokování, aby byl zajištěn nerušený noční spánek.

Sáček SenSura Mio konvexní 1dílný velkoobjemový je nabízen v neutrální šedé barvě s kontrolním okénkem. 

Pomůcky SenSura Mio s elastickým lepicím materiálem – přizpůsobí se individuálním tělesným tvarům a přirozeným pohybům těla.

Pomůcky SenSura Mio se lépe přizpůsobují tvaru těla, jsou zcela diskrétní a přinášejí také mnoho vylepšených vlastností

Hlavní výhody:

 • Elastický lepicí materiál bezpečně přilne k tělu a přizpůsobí se individuálním křivkám.
 • Neutrální šedá textilie je diskrétní a vypadá přirozeně.
 • Kruhový filtr prokazatelně zmírňuje nafukování sáčku plyny.


Sáček SenSura Mio konvexní 1dílný velkoobjemový má ohebnou adaptabilní konvexní podložku, která bezpečně přilne k nerovným kožním oblastem, k vpadlým oblastem kolem stomie a k zapadlým stomiím, které potřebují podporu nebo pomoc při protruzi nad úroveň kůže. SenSura Mio konvexní navíc prokazatelně snižuje podtékání. Díky kombinaci s elastickým lepicím materiálem bezpečně padne na individuální křivky těla.

 • Měkká konvexní podložka Soft Convex je určena pro stomie nad úrovní kůže, které potřebují mírnou podporu v nerovných oblastech kolem stomie.
 • Mírná konvexní podložka Light Convex je určena pro stomie v úrovni kůže, které potřebují mírný tlak, aby se ústí stomie protlačilo nad úroveň kůže, nebo pro stomie, které mají vpadlé okolí a proto je potřeba mírně zakřivená podložka, aby bylo zajištěno perfektní přilnutí kolem stomie.
Zavřít

Varianty výrobků

Prohlédněte si varianty výrobků
Zavřít

Varianty výrobků

Název pomůcky Objednávkový kód Velikost sáčku Otvor v podložce Typ podložky Barva sáčku Typ sáčku Poznámka k variantám výrobků
SenSura Mio jednodílný velkoobjemový sáček 186700 630ml 10-50mm měkký konvex neutrální šedý široký výpustný ventil Kód SÚKL: 5012580
SenSura Mio jednodílný velkoobjemový sáček 186750 630ml 10-43mm mírný konvex neutrální šedý široký výpustný ventil Kód SÚKL: 5012581
Zavřít

Hlavní výhody

Už není třeba dělat kompromisy mezi stabilitou a ohebností.

Už není třeba dělat kompromisy mezi stabilitou a ohebností.

Prozkoumejte kouzlo adaptabilní konvexní podložky.
Zavřít

Už není třeba dělat kompromisy mezi stabilitou a ohebností.

Na světě nenajdete dvě stejná těla. Každý člověk má individuální tělesné křivky, které se liší velikostí i tvarem a tvar těla se mění během dne i při pohybu. Proto je tak těžké vytvořit skutečně vyhovující pomůcky, které perfektně padnou.

Hlavní výhody:

 • Konvexní pomůcka SenSura Mio Convex má adaptabilní konvexní podložku a elastický lepicí materiál, které poskytují bezpečnější přilnutí* na nerovnosti v okolí stomie, pro stomie ve vpadlých oblastech a pro stomie, které potřebují tlak, aby se jejich ústí protlačilo nad úroveň kůže.
 • Adaptabilní konvexní tvar podložky s integrovanou sítí flexi zón poskytuje unikátní kombinaci stability a ohebnosti, takže zažijete novou úroveň pohodlí a přitom se budete cítit stále stejně bezpečně.
 • Elastický lepicí materiál zajistí, že se pomůcka může natahovat a znovu smršťovat spolu s kůží. Kůže je přirozeně pružná, takže se může při pohybu těla ohýbat a natahovat. Materiál SenSura Mio Convex je pružný stejně jako kůže, takže se při pohybech těla jednoduše ohýbá a natahuje spolu s ní.

--------------------

* Ve srovnání se standardními pomůckami, které jsou definovány jako nejlepší předepisované nebo prodávané stomické pomůcky.

Zavřít
Optimální diskrétnost a přirozený vzhled

Optimální diskrétnost a přirozený vzhled

Seznamte se s novým designem stomického sáčku
Zavřít

Optimální diskrétnost a přirozený vzhled

Nová pomůcka SenSura Mio Convex vypadá jinak než ostatní stomické sáčky. Cílem návrhu bylo vytvořit diskrétní sáček, který vypadá přirozeně.

Hlavní výhody:

 • Na rozdíl od ostatních stomických pomůcek se sáček SenSura Mio Convex vyrábí z materiálu, který na těle normálně nosíme, tedy z tkané látky. Na dotek je měkká a pohodlná, při kontaktu s oděvem nedochází ke tření a po sprchování není mokrá. Díky látce, ze které je sáček vyroben, vypadá navíc stomický sáček spíš jako součást oděvu než jako zdravotnická pomůcka.
 • Barva textilie sáčku SenSura Mio konvexní byla vybrána ze stovek barevných odstínů tak, aby působila co nejdiskrétněji pod oděvem jakékoli barvy,‭ včetně bílé.
 • Barva textilie sáčku SenSura Mio Convex se nesnaží napodobit barvu kůže. Je to optimálně diskrétní osobní doplněk, takže se s ním můžete cítit sebejistě.
Zavřít
Nový filtr pro lepší noční spánek

Nový filtr pro lepší noční spánek

Seznamte se s unikátním kruhovým filtrem
Zavřít

Nový filtr pro lepší noční spánek

Měli jste někdy problémy s tím, že se stomický sáček nadouval plyny? Součástí kruhového filtru je jedinečný předfiltr, který problém nadouvání zmírňuje.

Hlavní výhody:

 • Úkolem předfiltru je chránit uhlíkový filtr a membránu, protože tyto dvě součásti jsou velmi citlivé na kontakt se stolicí. Protože se kruhový filtr méně často ucpává, filtr vydrží déle filtrovat vzduch a vy to poznáte, protože se sáček méně nadouvá plyny.
 • Bylo prokázáno, že kruhový filtr skutečně zmírňuje nadouvání sáčku plyny až o 61 %. Kruhový filtr zvyšuje diskrétnost a přispívá k lepšímu nočnímu spánku.
Zavřít
Zavřít
SenSura Mio 1dílný konvexní velkoobjemový

Objednávka vzorku

Coloplast SenSura Mio 1dílný konvexní velkoobjemový

Děkujeme

Vaše objednávka vzorku byla úspěšně přijata

Prohlédněte si verzi pro počítač