SenSura Mio 1-dílné sáčky urostomické konvexní
Zavřít
view countries map 
Coloplast webové stránky ve 32 zemích

Vyhledat webové stránky v jiné zemi

Zpět na české webové stránky Coloplast

Najděte webové stránky Coloplastu ve vaší zemi

Informace o produktu

Popis výrobků

Podívejte se na popis

Popis výrobků

Konvexní sáček SenSura Mio Convex má zakřivený tvar podložky, který vyhovuje nerovným kožním oblastem, stomiím v tzv. dolíku, které potřebují podporu nebo pomoc při protlačení nad úroveň kůže. Díky kombinaci s elastickým lepícím materiálem bezpečně padne na individuální křivky těla. Je stále diskrétní díky filtru a designu sáčku.

Hlavní výhody:

 • Adaptabilní konvexní lepicí materiál s integrovanou flexi sítí pro unikátní kombinaci stability a ohebnosti.
 • Elastický lepicí materiál bezpečně přilne k tělu a přizpůsobí se individuálním křivkám těla.
 • Neutrální šedá textilie je diskrétní a vypadá přirozeně.

U jednodílného konvexního urostomického systému SenSura Mio Convex je adaptabilní konvexní podložka trvale připevněna k sáčku. Při výměně sáčku je nutné odstranit a vyměnit celou pomůcku. Jednodílný urostomický systém SenSura Mio Convex je k dispozici se širokou škálou konvexních podložek - Soft (měkký konvex), Light (mírný konvex) a Deep (hluboký konvex), takže si lze vybrat podle potřeby.

Měkká konvexní podložka Soft Convex je určena pro stomie nad úrovní kůže, které potřebují mírnou podporu v nerovných oblastech kolem stomie.

Mírná konvexní podložka Light Convex je určena pro stomie v úrovni kůže, které potřebují mírný tlak, aby se ústí stomie protlačilo nad úroveň kůže, nebo pro stomie, které mají vpadlé okolí a proto je potřeba mírně zakřivená podložka, aby bylo zajištěno perfektní přilnutí kolem stomie.

Hluboká konvexní podložka Deep Convex je určena pro stomie pod úrovní kůže, které potřebují velký tlak, aby došlo k protlačení ústí stomie nad úroveň kůže nebo pro stomie v hluboko vpadlých oblastech, které potřebují větší zakřivení podložky, aby bylo zajištěno perfektní přilnutí kolem stomie.

Konvexní sáčky SenSura Mio Convex jsou k dispozici v různých velikostech, jak ve variantě předstřižené tak vystřihovatelné. A jsou potažené neutrálně šedou textilií s kontrolním okénkem anebo průhledné.

--------------------

* Ve srovnání se standardními pomůckami, které jsou definovány jako nejlepší předepisované nebo prodávané stomické pomůcky.

Zavřít

Varianty výrobků

Prohlédněte si varianty výrobků
Zavřít

Varianty výrobků

Název pomůcky Velikost sáčku Velikost otvoru Typ podložky Ouška k přídržnému pásku Barva sáčku Typ sáčku Poznámka k variantám výrobků Počet kusů v balení
Jednodílný sáček SenSura Mio Convex Maxi 10-33mm měkký konvex s oušky neutrální šedý urostomický Kód SÚKL: 5008253 10
Jednodílný sáček SenSura Mio Convex Maxi 10-50mm měkký konvex s oušky průhledný urostomický Kód SÚKL: 5008255 10
Jednodílný sáček SenSura Mio Convex Maxi 15-33mm mírný konvex s oušky neutrální šedý urostomický Kód SÚKL: 5008258 10
Jednodílný sáček SenSura Mio Convex Maxi 10-43mm mírný konvex s oušky průhledný urostomický Kód SÚKL: 5008259 10
Jednodílný sáček SenSura Mio Convex Maxi 15-33mm hluboký konvex s oušky neutrální šedý urostomický Kód SÚKL: 5008261 10
Jednodílný sáček SenSura Mio Convex Maxi 10-43mm hluboký konvex s oušky průhledný urostomický Kód SÚKL: 5008263 10
Zavřít

Otázky a odpovědi

Prohlédněte si podrobnosti
Zavřít

Otázky a odpovědi

Otázka: Co způsobuje, že pomůcka SenSura Mio Convex zajišťuje unikátní kombinaci stability a ohebnosti?
Odpověď: SenSura Mio Convex obsahuje adaptabilní konvexní podložku s unikátní integrovanou sítí flexi zón, které poskytují stabilitu a podporu, například když je třeba protlačit ústí stomie nad úroveň kůže nebo odtlačit a udržet kožní záhyby od sebe, ale současně je tak ohebná, že se můžete pohybovat pohodlně a s jistotou. Konvexní podložka SenSura Mio Convex je k dispozici ve verzi Soft (měkký konvex), Light (mírný konvex) a Deep (hluboký konvex) a každá verze má svou unikátní kombinaci ohebnosti a stability, a proto vyhovuje individuálním potřebám.

 

Otázka: Jak je možné, že se konvexní pomůcky SenSura Mio Convex tak dobře přizpůsobují tvaru těla?
Odpověď: Pomůcky SenSura Mio Convex mají elastický lepicí materiál, který se přizpůsobí individuálním tělesným tvarům a přirozeným pohybům těla, takže perfektně přilnou a drží na těle. Umí se přizpůsobit i kýle, jizvám a kožním záhybům. Pomůcky SenSura Mio jsou pružné stejně jako vaše kůže, takže se při pohybu jednoduše natahují spolu s ní.

 

Otázka: Proč má textilie sáčku SenSura Mio Convex neutrálně šedou barvu?
Odpověď: Barva textilie sáčku SenSura Mio Convex byla vybrána ze stovek barevných odstínů tak, aby působila co nejdiskrétněji pod oděvem jakékoli barvy,‭‬ včetně bílé. Na rozdíl od ostatních stomických pomůcek se sáček SenSura Mio Convex vyrábí z materiálu, který na těle normálně nosíme, tedy z tkané látky. Na dotek je měkká a pohodlná, při kontaktu s oděvem nedochází ke tření a po sprchování není mokrá. Díky látce, ze které je sáček vyroben, vypadá navíc stomický sáček spíš jako součást oděvu než jako zdravotnická pomůcka.

Zavřít

Hlavní výhody

1dílný drénovatelný sáček SenSura Mio Convex

Už není třeba dělat kompromisy mezi stabilitou a ohebností.

Prozkoumejte kouzlo adaptabilní konvexní podložky.
Zavřít

Už není třeba dělat kompromisy mezi stabilitou a ohebností.

Na světě nenajdete dvě stejná těla. Každý člověk má individuální tělesné křivky, které se liší velikostí i tvarem. Tvar těla se mění během dne i při pohybu.  Proto je tak těžké vytvořit skutečně vyhovující pomůcky, které perfektně padnou.

Hlavní výhody

 • Konvexní pomůcka SenSura Mio Convex má adaptabilní konvexní podložku a elastický lepicí materiál, které poskytují bezpečnější přilnutí* na nerovnosti v okolí stomie, pro stomie ve vpadlých oblastech a pro stomie, které potřebují tlak, aby se jejich ústí protlačilo nad úroveň kůže.
 • Adaptabilní konvexní tvar podložky s integrovanou sítí flexi zón poskytuje unikátní kombinaci stability a ohebnosti, takže zažijete novou úroveň pohodlí a přitom se budete cítit stále stejně bezpečně.
 • Elastický lepicí materiál zajistí, že se pomůcka může natahovat a znovu smršťovat spolu s kůží. Kůže je přirozeně pružná, takže se může při pohybu těla ohýbat a natahovat. Materiál SenSura Mio Convex je pružný stejně jako kůže, takže se při pohybech těla jednoduše ohýbá a natahuje spolu s ní.

  --------------------

  * Ve srovnání se standardními pomůckami, které jsou definovány jako nejlepší předepisované nebo prodávané stomické pomůcky.

   
Zavřít
1dílný drénovatelný sáček SenSura Mio Convex

Optimální diskrétnost a přirozený vzhled

Seznamte se s novým designem stomického sáčku
Zavřít

Optimální diskrétnost a přirozený vzhled

Nová pomůcka SenSura Mio Convex vypadá jinak než ostatní stomické sáčky. Cílem návrhu bylo vytvořit diskrétní sáček, který vypadá přirozeně.

Hlavní výhody

 • Na rozdíl od ostatních stomických pomůcek se sáček SenSura Mio Convex vyrábí z materiálu, který na těle normálně nosíme, tedy z tkané látky. Na dotek je měkká a pohodlná, při kontaktu s oděvem nedochází ke tření a po sprchování není mokrá. Díky látce, ze které je sáček vyroben, vypadá navíc stomický sáček spíš jako součást oděvu než jako zdravotnická pomůcka.
 • Barva textilie sáčku SenSura Mio Convex byla vybrána ze stovek barevných odstínů tak, aby působila co nejdiskrétněji pod oděvem jakékoli barvy,‭‬ včetně bílé.
 • Barva textilie sáčku SenSura Mio Convex se nesnaží napodobit barvu kůže. Je to optimálně diskrétní osobní doplněk, takže se s ním můžete cítit sebejistě.
Zavřít

Video a animace

Hodnocení uživatelů

Příslušenství a doplňky

SenSura Mio 1-dílné sáčky urostomické

SenSura Mio 1-dílné sáčky urostomické

Nový diskrétní komplexní urostomický sáček, který se přizpůsobí tvaru těla.

Prohlédnout SenSura Mio 1-dílné sáčky urostomické
Brava těsnící tvarovatelné kroužky

Brava těsnící tvarovatelné kroužky

Vytváří dlouhotrvající nepropustné utěsnění mezi stomií a pomůckou a tím snižuje podtékání.

Prohlédnout Brava těsnící tvarovatelné kroužky
Brava vyrovnávací elastické pásky

Brava vyrovnávací elastické pásky

Brání odlepování okrajů podložky a přidržují podložku na místě

Prohlédnout Brava vyrovnávací elastické pásky
Brava odstraňovač adheziv

Brava odstraňovač adheziv

Bezbolestné a snadné odstranění pomůcek

Prohlédnout Brava odstraňovač adheziv
Zavřít
SenSura Mio  1-dílné sáčky urostomické konvexní

Objednávka vzorku

Coloplast SenSura Mio 1-dílné sáčky urostomické konvexní

Děkujeme

Vaše objednávka vzorku byla úspěšně přijata

Prohlédněte si verzi pro počítač