Zavřít
view countries map 
Coloplast webové stránky ve 32 zemích

Vyhledat webové stránky v jiné zemi

Zpět na české webové stránky Coloplast

Najděte webové stránky Coloplastu ve vaší zemi
Zpět na Interaktivní průvodce pro stomiky

Je odstranění stomické pomůcky obtížné nebo bolestivé?

Teplota těla napomáhá správnému přilnutí stomické pomůcky, její odlepení bez použití odstraňovače tak může být bolestivé a mohlo by poškodit kůži. Odstraňovač adhesiv Brava® pomůcku odlepí snadno a šetrně. Podívejte se na videonávody ke stomickým pomůckám

Doporučení

Brava odstraňovač adheziv Brava odstraňovač adheziv

Bezbolestné a snadné odstranění lepících materiálů

Brava odstraňovač adheziv představuje snadný způsob, jak odstranit podložku a jakýkoli lepící materiál z kůže bez zhoršení přilnutí následující použité pomůcky.

Více

Odstraňovač lepících materiálů se používá k tomu, aby vám usnadnil odstranění pomůcky.

Odstraňovač adheziv Brava kůži nedráždí a při použití nepálí. Umožňuje snadné odstranění podložky a zbytků lepících materiálů. Neobsahuje alkohol, takže na kůži  nepálí ani ji nedráždí. Zaschne během několika sekund, takže nemá vliv na přilnutí další pomůcky, můžete tedy aplikovat novou podložku.
 

Odstraňovač adheziv Brava se dodává ve spreji a v jednotlivě balených ubrouscích, což je velice praktické. Jemný sprej umožňuje snadné odstranění podložky, ubrouskem jemně odstraníte zbytky lepících materiálů z kůže. Díky své velikosti je ubrousek praktický při použití mimo domov a na cestách.

Problémy s podtékáním, podrážděním kůže nebo zápachem? Brava vám pomůže najít správné řešení s použitím on-line průvodce.

Brava ochranný film Brava ochranný film

Ochranný film, který nepálí na kůži a chrání ji před vlivem výměšků a lepících materiálů

Ochranný film Brava omezuje kožní problémy spojené s podtékáním a neustálým odlepováním a nalepováním stomické podložky. Zároveň nemá negativní vliv na správné přilnutí stomické podložky na kůži.

Více

Ochranný film vytvoří na kůži bariéru a tak ji chrání před působením výměšků a vlivem lepících materiálů.

Ochranný film na kůži nepálí a omezuje kožní problémy spojené s vlivem výměšků a lepících materiálů. Na kůži vytváří tenký film, který jí umožňuje dýchat a chrání ji před poškozením. Zaschne během několika vteřin a nevytváří na kůži zbytky, takže můžete nalepit novou stomickou podložku. Dodává se ve spreji a v jednotlivě balených ubrouscích. Díky své velikosti je ubrousek praktický při použití mimo domov a na cestách.

Problémy s podtékáním, podrážděním kůže nebo zápachem? Brava vám pomůže najít správné řešení s použitím on-line průvodce.

Pomůcky řady Brava® jsou zdravotnické prostředky. Před použitím se poraďte s odborníkem, čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.

Objednat vzorky

Aplikace a odstranění stomické pomůcky

Stomickou pomůcku odstraňujte vždy s opatrností, aby nedošlo k poškození kůže. Na šetrný postup odstranění pomůcky se podívejte ve videu.
V případě, že i přes výše uvedené rady máte stále obtíže s odstraněním stomické pomůcky, zvažte pomůcky s méně silným adhezivem. Pro více informací se obraťte na bezplatnou linku péče o klienty Coloplast 800 100 416.

Zavřít

Objednávka vzorku

Děkujeme

Vaše objednávka vzorku byla úspěšně přijata

Prohlédněte si verzi pro počítač