Zavřít
view countries map 
Coloplast webové stránky ve 32 zemích

Vyhledat webové stránky v jiné zemi

Zpět na české webové stránky Coloplast

Najděte webové stránky Coloplastu ve vaší zemi
Zpět na Interaktivní průvodce pro stomiky

Přilnutí pomůcky není dostatečné, nedá se na ni spolehnout

Intenzivní nebo opakující se pohyby, vlhká nebo mastná kůže, případně delší než doporučená doba nošení pomůcky, můžou způsobit, že se adhezivní vrstva uvolní. Můžete si všimnou, že při sportu nebo jiných fyzických aktivitách se doba nositelnosti vaší stomické pomůcky sníží.

Doporučení

Brava ochranný film Brava ochranný film

Ochranný film, který nepálí na kůži a chrání ji před vlivem výměšků a lepících materiálů

Ochranný film Brava omezuje kožní problémy spojené s podtékáním a neustálým odlepováním a nalepováním stomické podložky. Zároveň nemá negativní vliv na správné přilnutí stomické podložky na kůži.

Více

Ochranný film vytvoří na kůži bariéru a tak ji chrání před působením výměšků a vlivem lepících materiálů.

Ochranný film na kůži nepálí a omezuje kožní problémy spojené s vlivem výměšků a lepících materiálů. Na kůži vytváří tenký film, který jí umožňuje dýchat a chrání ji před poškozením. Zaschne během několika vteřin a nevytváří na kůži zbytky, takže můžete nalepit novou stomickou podložku. Dodává se ve spreji a v jednotlivě balených ubrouscích. Díky své velikosti je ubrousek praktický při použití mimo domov a na cestách.

Problémy s podtékáním, podrážděním kůže nebo zápachem? Brava vám pomůže najít správné řešení s použitím on-line průvodce.

Brava vyrovnávací elastické pásky Brava vyrovnávací elastické pásky

Pásky jsou elastické, takže se pružností přizpůsobí vašemu tělu

Elastické pásky Brava fixují podložku na místě. Jsou pružné, takže se přizpůsobí tvaru vašeho těla a jeho pohybům.

Nyní jsou k dispozici nové tvary pásků, které vyhovují jakémukoli tvaru těla či tvaru pomůcky!

Více

Elastické vyrovnávací pásky Brava® jsou šetrné k pokožce a brání odlepování okrajů podložky a bezpečně přidržují podložku na místě. Jsou tak pružné, že se přizpůsobí tvaru vašeho těla a ponechají vám volnost pohybu. To může znamenat větší bezpečnost a delší dobu nošení pomůcky.

Lepí se na okraje podložky a podle potřeby můžete použít jeden nebo dva kusy.

Elastické vyrovnávací pásky Brava fixují podložku na místě. Jsou pružné, takže se přizpůsobí vašim pohybům.

Problémy s podtékáním, podrážděním kůže nebo zápachem? Brava vám pomůže najít správné řešení s použitím on-line průvodce.

Brava® Seal kroužek Brava® Seal kroužek

Těsnící vyrovnávací kroužek Brava® Seal vytváří těsnení mezi stomií a podložkou a slouží k ochraně před podtékáním a k ochraně kůže. Těsnící kroužek lze také jednoduše  tvarovat, aplikovat a odstraňovat.

Více

Těsnící vyrovnávací kroužek Brava® Seal má nové polymerové složení, které je navrženo tak, aby chránilo před podtékáním a chránilo kůži, čímž poskytuje dvojitou ochranu. Snadno se tvaruje, takže padne dobře kolem stomie a může se použít pro vyrovnání prohlubní, vrásek a záhybů na kůži. Lze jej snadno a čistě odstranit a na kůži zanechává jen minimální zbytky.

 

Pásek Brava, půlkruh s postranními výběžky, 20 ks Pásek Brava, půlkruh s postranními výběžky, 20 ks

Lepší fixace podložky ve vypouklých oblastech těla kolem stomie

Elastické vyrovnávací pásky Brava® lépe fixují podložku ve vypouklých oblastech těla kolem stomie, například pokud máte stomii v kýle. Pásky jsou elastické, takže se pružností přizpůsobí vašemu tělu.

Více

Elastické vyrovnávací pásky Brava® jsou navrženy tak, aby bránily odlepování a rolování okrajů podložky a bezpečně přidržely stomickou podložku na místě. Jsou tak pružné, že se přizpůsobí tvaru vašeho těla a ponechají vám volnost pohybu. To může znamenat větší pocit bezpečí a delší dobu nošení vaší pomůcky.

Jsou také šetrné k pokožce, protože pohlcují vlhkost.

Elastické vyrovnávací pásky Brava® jsou k dispozici také v dalších tvarech, aby se přizpůsobily jiným tělesným profilům v okolí stomie a typům lepicího materiálu.

Pásek vyrovnávací elastický Brava , rovný tvar Pásek vyrovnávací elastický Brava , rovný tvar

Pásky jsou elastické, takže se pružností přizpůsobí vašemu tělu.

Rovné vyrovnávací elastické pásky Brava® jsou vhodné pro hranaté stomické podložky. Přizpůsobí se vašemu tělu a drží podložku na místě.

Více

Rovné vyrovnávací elastické pásky Brava® jsou navrženy tak, aby bránily odlepování a rolování okrajů podložky a bezpečně přidržely podložku na místě. Jsou tak pružné, že se přizpůsobí tvaru vašeho těla a ponechají vám volnost pohybu. To může znamenat větší pocit bezpečí a delší dobu nošení vaší pomůcky.

Jsou také šetrné k pokožce, protože pohlcují vlhkost. 

Rovné vyrovnávací elastické pásky Brava® jsou k dispozici také v jiných tvarech, aby se přizpůsobily jiným tělesným profilům a typům lepicího materiálu. 

Pomůcky řady Brava® jsou zdravotnické prostředky. Před použitím se poraďte s odborníkem, čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.

Objednat vzorky
  • Zajištění sáčku a prodloužení doby nositelnosti při pohybových aktivitách napomáhají také podpůrné oděvy nebo stomické pásy. Ujistěte se, že při aplikaci stomické pomůcky postupujte správně.

    Jak správně měnit stomickou pomůcku >
  • Zkontrolujte, zda používáte optimální stomickou pomůcku.

    Využijte aplikaci Tělesné profily >
Zavřít

Objednávka vzorku

Děkujeme

Vaše objednávka vzorku byla úspěšně přijata

Prohlédněte si verzi pro počítač