Zavřít
view countries map 
Coloplast webové stránky ve 32 zemích

Vyhledat webové stránky v jiné zemi

Zpět na české webové stránky Coloplast

Najděte webové stránky Coloplastu ve vaší zemi
Zpět na Interaktivní průvodce pro stomiky

Ve stomickém sáčku se vytváří vakuum a jeho stěny se lepí k sobě

Když se k sobě slepí stěny stomického sáčku a vzniká vakuum, sáček se přisaje ke stomii. V takovém případě výměšky neodcházejí do sáčku, ale hromadí na stomii. Lubrikace vnitřní strany sáčku může pomoci správnému odchodu výměšků do sáčku.

Doporučení

Brava lubrikační deodorant Brava lubrikační deodorant

Neutralizace zápachu a lubrikace sáčku

Lubrikační deodorant Brava neutralizuje zápach a současně zajistí, že výměšky budou vždy na dně sáčku a nikoli v blízkosti stomie. Také usnadňuje vyprázdnění sáčku.

Více

Lubrikační deodorant Brava neutralizuje zápach a má také multilubrikační účinek. Multilubrikační účinek zajistí, že obsah bude vždy na dně sáčku a nikoli v blízkosti stomie. Také vám usnadní vyprázdnění sáčku.
 

Lubrikační deodorant Brava se používá do stomického sáčku. Dodává se v lahvičce s obsahem 240 ml.

Problémy s podtékáním, podrážděním kůže nebo zápachem? Brava vám pomůže najít správné řešení s použitím on-line průvodce.

Pomůcky řady Brava® jsou zdravotnické prostředky. Před použitím se poraďte s odborníkem, čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.

Objednat vzorky

Přelepení filtru speciální nálepkou (nálepky jsou dodávány spolu s pomůckou) může zabránit vytvoření vakua a slepení stěn sáčku k sobě.

Zavřít

Objednávka vzorku

Děkujeme

Vaše objednávka vzorku byla úspěšně přijata

Prohlédněte si verzi pro počítač