Zavřít
view countries map 
Coloplast webové stránky ve 32 zemích

Vyhledat webové stránky v jiné zemi

Zpět na české webové stránky Coloplast

Najděte webové stránky Coloplastu ve vaší zemi

Stomická pomůcka SenSura® Mio Baby

SenSura® Mio Baby je dvoudílná stomická pomůcka s adhezivním upínáním. Je navržená speciálně pro předčasně narozené děti a novorozence do 6 měsíců.

Delší doba nošení - větší pohodlí pro miminko

Lepicí materiál pomůcky SenSura Mio Baby má delší životnost, přičemž se nesnižuje jeho šetrnost ke kůži.

Adhezivum také vyrovnává pH kůže a umožňuje bezpečné přilnutí k peristomální oblasti u miminek se stomií. Sterilní stomický sáček se připojuje k podložce pomocí lepicího kroužku.

Stomický systém SenSura Mio Baby byl navržen tak, aby usnadnil zdravotnickým pracovníkům každodenní praxi.

Další vlastnosti pomůcky umožňující šetrnou péči o miminka

Víte, že...

  • Pomůcky řady SenSura Mio Baby jsou hrazené z veřejného zdravotního pojištění.

  • Jsou indikovány pro všechny typy stomií, trvalou drenáž a píštěl.

  • Pro děti do 6 let lze v indikovaném případě předepsat dvojnásobné množství pomůcek.

  • Pro stomiky od 6 měsíců do 4 let nabízíme řadu pomůcek SenSura Mio Kids.

V případě potřeby volejte bezplatnou linku péče o klienty Coloplast 800 100 416.

Pomůcky řady SenSura®  Mio Baby jsou zdravotnické prostředky určené pro stomiky – novorozence do 6 měsíců věku. Stomický sáček je určen ke sběru výměšků ze stomie. Lepicí stomická podložka je určena k upevnění sáčku a k přilepení k intaktní pokožce kolem stomie/stomií. Sterilní stomický sáček usnadňuje podávání střevní tráveniny do vyloučeného úseku střeva – mukózní píštěle. Opakované použití produktu na jedno použití může kojenci způsobit potenciální újmu. Před použitím se poraďte s odborníkem. Čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.

Tento produkt obsahuje nízkou hladinu zbytkových sloučenin z procesu výroby a sterilizace. U kojenců s velmi nízkou porodní hmotností proto existují omezení týkající se počtu výrobků, které by se měly použít. Opakované použití produktu na jedno použití může kojenci způsobit potenciální újmu. Obnova, čistění, dezinfekce a/nebo sterilizace mohou zhoršit vlastnosti produktu, a tyto zhoršené vlastnosti potom mohou pro kojence představovat další riziko fyzické újmy nebo infekce. Použití produktů pro péči o stomii a intaktní pokožku by měl schválit odborník. Ochranná fólie lepicího materiálu může způsobit udušení z důvodu své malé velikosti, a proto se musí uchovávat mimo dosah dětí. Stomickou podložku je nutné odstranit pouze vhodným prostředkem k odstraňování lepicího materiálu na bázi oleje, jako je Brava® odstraňovač adheziv pro děti, jinak může být jemná pokožka dítěte vystavena stresu, jako např. podráždění kůže, zarudnutí kůže / mikrokrvácení.

PM-28044

Zavřít

Objednávka vzorku

Děkujeme

Vaše objednávka vzorku byla úspěšně přijata

Prohlédněte si verzi pro počítač