Zavřít
view countries map 
Coloplast webové stránky ve 32 zemích

Vyhledat webové stránky v jiné zemi

Zpět na české webové stránky Coloplast

Najděte webové stránky Coloplastu ve vaší zemi

Vyzkoušejte urinální kondomy Conveen - diskrétní řešení mužské inkontinence

Kondomová drenáž Conveen® nabízí diskrétní a hygienické řešení problému mužské inkontinence. Jedná se o systém kombinující použití urinálních kondomů a sběrných sáčků.

Kondomová drenáž

Kondomová drenáž je metoda externího zvládání pánské inkontinence, která může nahradit nošení plen a zlepšit tak kvalitu života. Moč při ní vytéká přímo z genitálu do urinálního kondomu a odtud do sběrného močového sáčku. Nedochází tak k žádnému úniku moči mimo tento systém, čímž je eliminován zápach a znečištění oděvů.

Kondomová drenáž se může nosit diskrétně pod běžným oblečením. To umožňuje neomezenou svobodu pohybu oproti běžným inkontinenčním pomůckám.

Urinální kondom

Urinální kondomy nabízíme ve dvou variantách: jednodílné a dvoudílné. Jednodílný urinální kondom, tzv. samolepicí má na vnitřní straně integrovanou lepicí vrstvu. U dvoudílného urinálního kondomu je lepicí proužek dodáván samostatně.

Oba druhy urinálních kondomů jsou vyrobeny z jemného a pružného materiálu, takže i při změně velikosti genitálu není narušená bezpečnost přichycení. Urinální kondomy jsou dostupné v široké škále velikostí, tu správnou zjistíte, když použijete měrku.

Urinální sběrné sáčky Conveen®

Sběrný sáček je pomůcka pro sběr moči z urinálního kondomu. Při výběru je nutné dbát na kvalitu, volný pohyb, diskrétnost a pohodlí. Výhodnější jsou výpustné sběrné sáčky. Takové sběrné sáčky je pak možné užívat delší dobu a regulovat v něm množství moči v intervalech, které vám vyhovují.

Sběrný sáček určený k dennímu nošení musí splňovat jiné požadavky než noční sběrný sáček. Denní sáček se nosí na lýtku nebo na stehně a připíná se pásky se suchým zipem.

Sběrný sáček, který se bude nosit na těle, by měl mít povrch z materiálu přátelského ke kůži. Jednoduchá obsluha výpustného ventilu je zase potřebná pro uživatele s horší motorikou. Nutností je také zabránění zpětného odtoku moči.

V případě potřeby kontaktujte bezplatnou linku péče o klienty Coloplast 800 100 416.

Pomůcky řady Conveen jsou zdravotnické prostředky určené pro pacienty trpící močovou inkontinencí. Urinální kondomy jsou určeny k odvodu moči. Sběrné sáčky jsou určeny k pasivnímu shromažďování moči. Před použitím se poraďte s odborníkem, čtěte pečlivě  návod k použití a informace o bezpečném používání. 


PM-26806

Zavřít

Objednávka vzorku

Děkujeme

Vaše objednávka vzorku byla úspěšně přijata

Prohlédněte si verzi pro počítač